Farmacia 3 exista de mai bine de 88 ani, fiind una din farmaciile cu vechime si traditie din Oradea.

Farmacia 3 va intampina in 10 locatii din judetul Bihor:

Farmacia 3

Str. Republicii nr. 7
langa statuia lui Aurel Lazar
L-V: 8 – 20 | S: 10 – 18
Tel: 0259 413 676 | 0359 805 407 | 0770 601 001
Email: hygea@farmacia3.ro

Farmacia 3 PROGRAM PRELUNGIT – Primula

Str. Nufarului nr. 45 bl. D 121
in statia de tramvai de langa Bisericuta
PROGRAM PRELUNGIT L-D: 8-23
Tel: 0372 374 667 | 0770 601 113
Email: primula@farmacia3.ro

Farmacia 3 PROGRAM PRELUNGIT – Persea

Str. Constantin Brancusi nr. 1 bl. D 34
fata in fata cu intrarea in Biserica Sf. Andrei
PROGRAM PRELUNGIT L-D: 8-23
Tel: 0359 401 447
Email: persea@farmacia3.ro

Farmacia 3 Lotus

Lotus Center
aripa Carrefour
L-D: 10-22
Tel: 0359/463.979 | 0771/459.372
Email: lotus@farmacia3.ro

Farmacia 3 Argania

Str. Nufarului nr 76 bl an 76
la trecerea de pietoni de la ultima statie de tramvai
L-V: 8-20 si S: 9-16
Tel: 0372 829 488
Email: argania@farmacia3.ro

Farmacia 3 Salonta – Hedera

Piata. Libertatii nr. 2
in centru, langa Loto, colt cu Str. 7 iunie 1944
L-V: 8-19 S: 8-15 D: 9-13
Tel: 0371 504 005 | 0770 601 108
Email: hedera@farmacia3.ro

Farmacia 3 Osorhei – Zinnia

Str. Principala nr. 182
langa magazinul de motociclete
L-V: 9-16 S-D inchis
Tel: 0359 404 710 | 0771 663 634
Email: zinnia@farmacia3.ro

Farmacia 3 Sanmartin

Str. Principala nr. 101
langa Carrefour
L-V: 8-20 S-D inchis
Tel: 0359 412 520
Email: sanmartin@farmacia3.ro

Farmacia 3 Brusturi

Str. Principala nr. 198
langa Dispensar
L-V: 8-16 S-D inchis
Tel: 0359 198 843
Email: brusturi@farmacia3.ro

Farmacia 3 Tileagd

Str. Trandafirilor Nr. 15
localitatea Tileagd
L-V: 9-17
Tel: 0359 199 960
Email: farmpil.tileagd@gmail.com
crosschevron-up